Bebek Giyimi Üretiminde Kalite Süreçleri

En değer verdiğimiz bebeklerimizin sağlığı onların mutluluğu anne ve babaların önem verdiği en önemli faktörlerden biridir. Dünyanın pek çok ülkesine yüksek kalitede, hijyenik, sağlıklı ve zararlı madde içermeyen bebek kıyafetlerini uzun yıllar üreten WOGIBABY anne ve babaların hassasiyetine son derece önem vermektedir. Bizler üretim süreçlerimizde her bir bebek kıyafetini kendi bebeğimiz giyecekmiş gibi süreçlerimizi yönetir ve her türlü prosesin tasarımını SIFIR HATA ilkesiyle yönetiriz.

Bu sandığınız gibi kolay bir uygulama ve süreç yönetimi değildir.  Çalışanlarımızın yetkinliklerinden, operasyon kalitesinden, kullandığımız her türlü aksesuar, makine ve baskı yöntemlerine kadar her türlü süreç girdileri titizlikle yüksek kalitede bebek kıyafetlerinin üretilmesi için göz geçirilir. Tüm proses ve süreçlerimiz bebeklerimizin sağlığı için gözden geçirilir.

Operasyonlarımızın bitiminde bebeklerimize gönderim öncesi son olarak yapılan kontrollerimizde bebeklerimizin sağlığına etki edebilecek tüm metal parça ( iğne, zımba vs… ) kalmasına yönelik özel kontrollerden geçirilerek bebeğimizin hassas tenine etki edebilecek tüm dikiş ve aksesuarlar ile fermuar/çıt çıt ekipmanları detaylı kontrolden geçirilir.

Wogibaby bebek kıyafetlerinde yüksek kalite için tüm süreçlerini her geçen gün geliştirmekte ve iyileştirmektedir. Bu yüksek kalite standartları ve SIFIR HATA politikasıyla değerli müşterilerinin memnuniyetini en üst noktada tutmayı amaçlamaktadır.

Whatsapp ile bize ulaşın...