Hakkımızda

Exim Tekstil 1996 yılında iç giyim sektörünün önde gelen şirketlerinden Ayışığı Tekstil çatısı altında kurulmuştur. 23 yıldır sürekli gelişen Exim Tekstil, özel tasarım ve yüksek teknoloji gerektiren bebek tekstili üretiminde sektörünün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Türkiye’de her bölgeye dağıtım yapabilmek, tüketici ihtiyaçlarını hızlı ve uygun maliyetlerle karşılayabilmek için Manisa ve Bursa’da fabrikalar açarak üretim hacmini her yıl artıran firmamız, aylık üretim kapasitesini 300.000’e ulaştırmıştır. Exim Tekstil, birçok ülkeye üretimi ihraç edilen bebek tekstil ürünlerinde, Türkiye sınırlarının ötesinde dünya standartlarını yakalamaktadır. Üretiminin % 60’ını ihraç ederek kaliteli ve özgün tasarımlar yaratmada başarısını kanıtlıyor. Exim Tekstil, kısa sürede WogiBaby ve MiniFace markalarıyla iç pazara sahip oldu, Türkiye’nin önde gelen markalarından biri haline geldi ve önemli bir satış hacmine ulaştı.

Yıllardır tasarım ve inovasyona olan inancı ile heyecanını hiç kaybetmemiş olan firmamız, hedeflerini daima yukarıda tutuyor ve bize ait en son üretim teknolojilerini kullanıyor. Ar-Ge’ye verdiğimiz önem ile bu alanda yatırım yaparak sektördeki rekabet çıtasını yükseltiyoruz.

Yüzlerce model, yüzlerce desen, her geçen gün biraz daha büyüyerek bebek giyim pazarında lider marka olma hedefiyle üretimiyle Exim Tekstil, milyonlarca bebeği giymekten memnuniyet duyuyor.

Bugün 23. yılımızda Exim Tekstil adında ürün ve hizmetlerimizi Wogibaby ve MiniFace markalarıyla sürdürüyoruz.