Hakkımızda

1996 yılında İstanbul’da kurulan Ayışığı Tekstil, 22 yıl boyunca sürekli gelişerek, özel tasarım anlayışı ve yüksek teknoloji gerektiren iç giyim ve bebek giyim üretiminde, sektöründe lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Üretim hacmi her yıl katlanarak artan firmamız, Türkiye’de her bölgeye dağıtım yapabilmek, tüketici ihtiyaçlarını hızlı ve uygun maliyetlerle karşılayabilmek için Manisa ve Bursa’da fabrikalar açarak, aylık üretim kapasitesini 300.000’ e ulaştırmıştır.

Ayışığı Tekstil, Türkiye sınırlarını aşarak yurtdışında birçok ülkeye ihraç ettiği ürünler ile iç giyim ve bebe tekstil üretiminde dünya standartlarını yakalamıştır. Üretimin %60’ını Avrupa ve Amerika gibi ülkelere pazarlayarak kaliteli ve özgün tasarımlar yaratmaktaki başarısını kanıtlamaktadır. İhracat’dan edindiği deneyim ve tecrübeyi iç giyimde Moonlight ve Wo&Gi, bebek giyiminde de Çungur Bebe ve Wogi Baby markaları ile iç pazara taşıyarak, çok kısa bir sürede Türkiye’de önde gelen markalar arasına girmiş ve önemli bir satış hacmine ulaşmıştır.

Yıllardır tasarım ve inovasyona duyduğu inançla heyecanını hiç kaybetmeyen, hedeflerini daima yukarıda tutan firmamızın tesislerinde, patenti bize ait en yeni üretim teknolojileri kullanılmaktadır. Ar-Ge’ye verdiğimiz önemle bu konuda yatırımlar yaparak sektördeki rekabet çıtasını yukarıya taşımaktayız. Müşterilerimizin sağlığına verdiğimiz önemi, ürünlerimizin kanserojen madde içermediğini gösteren Azo Testi ile belgelemiş bulunmaktayız.

Yüzlerce model, yüzlerce desenle iç giyim ve bebe giyim pazarında lider marka olma hedefini her yıl biraz daha büyüyerek gerçekleştiren Ayışığı Tekstil, ürettikleriyle, farklı zevklere sahip milyonlarca kadın ve bebeği giydirmekten mutluluk duyuyor.