Açıklama

  • Bebeğiniz her şeyiniz.
  • Sevimli, rahat ve şık tasarımıyla bebeklerinize giydirebileceğiniz kullanışlı bir üründür.
  •  Miniklere en güzel hediye! Sevimli ve eğlenceli tasarıma sahiptir. Kaliteli kumaş özelliğine sahiptir. 30 derecede yıkama yapabilirsiniz. Yüksek ısıda ütüleme yapmayınız
  • Ürünlerimiz üzerine yapılan baskılar kimyasal katkılı boyalar ile değil su bazlı boyalar ile yapılmaktadır. Tekstil sektöründeki 25 yıllık tecrübesi ile Wogi Baby siz değerli müşterilerine daima kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı hedef olarak belirlemiştir.
  • Bebeğiniz için %100 Pamuktan üretilmiştir.
  • Üretim Yeri: Türkiye

İADE / DEĞİŞİM :

Online siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizle birlikte size yollanan sevk irsaliyesini tırtıklı noktadan koparınız. Sevk irsaliyesinin arka yüzündeki iade formunu doldurarak, dilediğiniz Yurtiçi Kargo şubesine ÜCRETSİZ olarak Adres : Anadolu Mahallesi 2.Bakır Sokak No:6/11 – Yıldırım/Bursa adresine yollayabilirsiniz.

İade ettiğim ürün ya da ürünlerin geri ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin değişimini, 14 gün içerisinde faturası veya sevk irsaliyesi bizlere yolladıktan sonra iade /değişim talebiniz şartları uyuyorsa sizlere ürün iade ücreti 14 gün içinde kartınıza /İBAN a iade edilir. İade işlemleriniz için ürünleri ve sevk irsaliyesini Yurtiçi Kargo ile ÜCRETSİZ (Karşı Ödemeli) olarak iade adresine gönderebilirsiniz.

Kargonuz depomuza ulaştıktan sonra, ürünler iade politikamıza uygun ise iade kabul işleminiz yapılır ve para iadeniz en geç 14 iş günü içerisinde ödemeyi yapmış olduğunuz kartınıza gerçekleştirilir. Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilir.

Siparişimdeki ürünleri hangi şartlarda iade edebilirim ?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

İade paketinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde göndermeniz gerekmektedir.
Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
Hijyen politikamız nedeniyle iç çamaşırı, mayo/bikini ve küpe vb. gibi aksesuarlar kesinlikle iade alınmamaktadır.
Hijyen koşulları gereği maske ve siperlik ürünleri kesinlikle iade alınmamaktadır.

Havale/EFT nasıl iade edilir?

Havale/EFT ödeme seçeneklerinde iade yapılırken banka hesap bilgileriniz ilgili departmanlarımız tarafından istenecek ve belirttiğiniz hesaba,(hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır) havale ve EFT yoluyla; bütün ürün bedelinin tamamı tek seferde ödenecek şekilde yapılacaktır.

İade Adresimiz :

Exim Tekstil Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Adres : Anadolu Mahallesi 2.Bakır Sokak No:6/11 – Yıldırım/Bursa